W

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Clicks

Cindy Schuurmans

Secretaris van de MR
Leerkracht groep 5

c.schuurmans@groeisaampo.nl

Esther van Antwerpen

Lid van de MR
Leerkracht groep 1/2

e.antwerpen@groeisaampo.nl

Gertjan Tommel

Voorzitter van de MR
Ouder van Julianne en Florian

g.tommel@groeisaampo.nl

Ilse Engels

Plaatsvervangend voorzitter van de MR
Leerkracht groep 4

i.engels@groeisaampo.nl

Leonie Boomsma - Waanders

Lid van de MR
Ouder van Nynke

l.boomsma-waanders@groeisaampo.nl

Maarten Hooghof

Penningmeester van de MR
Ouder van Niels en Thomas

m.hooghof@groeisaampo.nl

Marco Straten

Lid van de MR
Ouder van Tess en Maud

m.straten@groeisaampo.nl

Marjolijn van Thiel

Lid van de MR
Leerkracht groep 8

m.vanthiel@groeisaampo.nl

Otto Klein Velderman

Lid van de MR
Ouder van Teun en Nora

o.kleinvelderman@groeisaampo.nl

Renée Coopmans

Lid van de MR
Leekracht groep 4 & 5

r.coopmans@groeisaampo.nl

test mei 2024

De Medezeggenschapsraad staat de school vooral met raad terzijde. Enthousiaste, betrokken ouders samen met leerkrachten staan ook voor de kwaliteit van de school. Voor de directie een ideale sparringpartner en kritische vriend.

Wil je ons een vraag stellen, complimentje geven, ons ontmoeten? Stuur je berichtje naar mrdekubus@groeisaampo.nl. Of knoop een gesprek aan op het schoolplein met één van de MR-leden.

In iedere maandelijkse informatiekrant zullen wij jullie meer informatie verschaffen over de besproken punten tijdens de vergadering.

Wil je een vergadering bijwonen?
Dat kan. Een agendapunt aandragen voor de vergadering? Ook dat kan. Graag ontvangen we voorafgaande een bericht via mrikcdekubus@groeisaampo.nl. We
zullen je daarna op de hoogte stellen van wat er op de agenda staat.

Vergaderschema
De MR komt op de volgende dagen om 19:30 uur bijeen :
– dinsdag 23 januari 2024
– donderdag 7 maart 2024
– dinsdag 23 april 2024
– dinsdag 25 juni 2024